Oyun

Ubisoft Yine Yaptı Yapacağını: Bu Sefer Fazla Sevdiremedi

Ubisoft bug şirketi geçtiğimiz günlerde yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurdu lakin daha saatler geçmemişken Ubisoft’tan açıklama geldi: “Böyle bir şey yok.”

Ubisoft’un kreatif direktörü olan Julian Gerighty, dün gece paylaştığı bir tweet ile yeni Splinter Cell serisinin üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Yalnız başına olmayan Gerighty yanına Dan Hay ve Roman Campos‘u da aldı. Twitter üzerinden paylaşılan fotoğraflar ve yazılar ile gündeme bomba gibi düştü.

Twitter’da neredeyse trendlere dahi girecek bu tweet binlerce kişi tarafından da retweet edildi. Bu kadar ilgiyi beklemeyen Julian ardından bir tweet daha paylaşıp başının belada olacağını söyledi, pekte yanlış yazmış diyemeyiz.

Ubisoft bug şirketi ise ardından “Direktörlerimiz şu anda eğleniyorlar, böyle bir şey yok.” demekle yetindi. Kısacası bu açıklama Direktörlerin şakayı sevdiğini, içkiyi fazla kaçırdıklarını açıklıyor. Ubisoft takipçileri ve Splinter Cell hayranları ise bu duruma gülmediler aksine sinirlerini tweetler ile belli ettiler.

Etiketler

Sedatefe Altınkeser

Merhaba ben Sedat, Ayesva'da Şubat'ın 12'sinden beri içerik üretiyorum. Bir çok makalem hem bilgi hem de eğlenci içerir. Herkese teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu