Tanıtım

Yeni Tür Madencilik: CryptoTab

CryptoTab nedir ?

Bildiğiniz üzere son bir kaç yıldır yıldızı parlayan bitcoin çıkarmaya yarayan bir araçtır . peki bu araç neye yarıyor ? bu iş ile ilgilenen kişilerin çoğu binlerce lira vererek makineler alıyorlar . CryptoTab ise sizi bu dertten kurtaran bir internet tarayıcısıdır.

CryptoTab’ın amacı nedir ?

Projenin amacı, kullanıcıların Chrome tarayıcısında Bitcoin madenciliği yapmaya izin almaktır. Bu makul bir teklif gibi görünse de, herkes Bitcoin‘i normal bir CPU ile maden çıkışı sağlamayacağında hemfikir.Çoğu kullanıcı, en iyi ihtimalle BTC’nin kesirli tutarlarını kazanacaktır. Yani Satoshi’den bahsediyoruz, bu Bitcoin’in en küçük birimi, ondalıktan sekiz basamak anlamına geliyor.

Buna rağmen, bunun her zaman değerli bir girişim olduğuna inanan insanlar da daima olacak. Tek yapmaları gereken, cihaz açıkken Chrome tarayıcısının bilgisayarlarında çalışmasına izin vermek. Bu insanlar bile, gerçekte böyle olmamasına rağmen, Bitcoin’i boş yere üretmişler gibi düşünebilirler. Çünkü öncelikle bilgisayarları daha fazla elektrik tüketecek. Bu ekstra maliyet, kullanıcıların bu hizmeti kullanarak kazanacakları Bitcoin miktarıyla dengelenmeyebilir.

CryptoTab Nasıl çalışıyor ?

Projenin iş modeli mükemmel bir şekilde meşru gözükse de, kullanıcıların aslında para kazanabilmeleri için başka insanları davet etmesi gerekecek gibi görünüyor. On seviyeli bir referans programıyla, çoğu insanın kazançlarının referans oldukları insanlardan geldiği anlaşılıyor. Bununla birlikte, kullanıcılar para harcamaya aktif olarak yatırım yapmazsa, diğer kişilerin kazançlarının küçük bir yüzdesi onlara ödenecek. Bu iş modelinde tartışılacak çok konu var.

Web sitesine göre, ekip şu an itibariyle kendi Bitcoin Maden işletmesi yürütüyor. Daha fazla kişi Chrome eklentisini kullanmaya başladıkça, işlemin çok daha verimli hale geleceği ve kullanıcılara referans karşılığında daha fazla ücretlendirileceği söylenebilir.Nasıl yönetileceğini zaman gösterecek olmasına rağmen, kesinlikle ilgi çekici bir iş modelidir.Sonuçta, ortada çok fazla paranın dolaşacağı açık, çünkü yeni kullanıcılar zamanla bu servise kaydolmaya devam edebilir.

Web sitesinde sağlanan hesap makinesine dayanarak,Insanları davet etmezseniz,para kazanamazsınız. Bu doğru değil, ancak yine de biraz mantıklı yanı var. Aynı zamanda başkalarını da davet etmeden para kazanmanın hiçbir yolu olmadığı için bu eklentiyi kullanarak kimsenin neden Bitcoin kazamayacağını açıklaklanması lazım. Kullanımı pahalı olmadığından dolayı bu çok fazla bir sorun teşkil etmemeli.Bu gibi detaylar CryptoTab’ı daha cazip hale getirmiyor. Dikkat verebileceğimiz ilginç bir hizmet, ancak para kazanma konusunda şirketin birkaç şeyi daha açıklığa kavuşturmasına ihtiyaç var

bitcoin kazmak için gereken ücretsiz bir uygulama.
Etiketler

Melih Akkeçili

Merhaba arkadaşlar ben Melih, Ayesva.com'un resmi editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu